fb2

O mnie / kontakt / regulamin

Dyplomowana wizażystka.
Ukończyłam szkolę wizażu w Krakowie, szkolenia u Magdaleny Pieczonki, Aleksandry Kołodziejczyk, Anity Soleckiej oraz Matyldy Bojdy.
4 lata doświadczenia w pracy w zawodzie z klientem indywidualnym.
Szkolenia z makijażu profesjonalnego.

Zainteresowanie makijażem idzie w parze z fotografią, z którą też mam dużo wspólnego. Cały czas się uczę i chcę rozwijać się w tym kierunku..dążąc do zadowolenia i uśmiechu moich klientek oraz kursantek.

KONTAKT:
Katarzyna Strama-Szot
Makeup Artist
Dłużec 118A
32-340 Wolbrom
NIP: 6372197491
email: katarzyna.strama@onet.pl
tel.  508 491 385
REGULAMIN
1) Przy zapisie na makijaż, proszę o podane daty usługi oraz proszę o wpłacenie bezzwrotnego zadatku i KONIECZNIE o przesłanie potwierdzenia przelewu najlepiej na facebook’u (może być w formie pdf, zdjęcia/screenu ekranu) w tytule podaj dokładną datę oraz godzinę usługi.

Termin wpłacenia zadatku:  do 24 godzin.

W RAMACH ZADATKU NIE PRZEKŁADAM WIZYT!
ZADATEK NA DANY TERMIN JEST BEZZWROTNY.

Zarezerwowanie terminu następuje w momencie otrzymania od Was potwierdzenia przelewu-najlepiej na facebooku.
Nr konta: 72 1050 1618 1000 0092 0771 1665
Katarzyna Strama-Szot

__
Makijaż próbny  ślubny jest obowiązkowy – termin ok. miesiąc przed ślubem – nie przyjmuję zapisów na makijaże ślubne bez wcześniejszego makijażu próbnego.
Makijaże próbne wykonuję
tylko w tygodniu, polecam w rannych godzinach, żeby sprawdzić trwałość makijażu przez cały dzień :) Ustalamy bliżej terminu.
2) Spóźnianie się.. hm z tym bywa różnie,
ale jeśli rezerwuję dla Was czas na daną godzinkę, bardzo proszę przyjeżdżajcie punktualnie, jeśli wcześniej
planujecie wizytę u fryzjera, polecam wybrać się troszkę wcześniej z domu :)
I Wy będziecie zadowolone, że jesteście przyjęte punktualnie i ja również, ponieważ nie muszę „nadrabiać” spóźnień.
W przypadku gdy niespodziewanie nastąpi taka sytuacja losowa, toleruję spóźnienie do 15 minut, w przeciwnym razie muszę odmówić,
ponieważ nie wykonam makijażu „na szybko”, głównie dlatego, że po Was jest zapisana następna klientka, która chce być przyjęta punktualnie, zależy jej na czasie,
w szczególności, np. Pani Młoda.
Makijaż okazjonalny twa do 1h 15 min, ślubny do 1 h 30min.
3) Przed makijażem, polecam dzień wcześniej wykonać delikatny drobnoziarnisty lub najlepiej enzymatyczny peeling, nawilżyć dobrze skórę lekkim kremem,
którym nawilżamy ją na co dzień – nie radzę stosować nowych kosmetyków tuż przed większym wyjściem,
ponieważ może okazać się, że dany kosmetyk nas uczuli, a cera będzie podrażniona.
Jeśli mamy suche skórki na ustach – rano przy szczotkowaniu zębów, wyszczotkujcie również usta-
pozbędziemy się dzięki temu martwego naskórka, potem nałóżcie na nie nawilżający balsam do ust.
Oczywiście – na makijaż przychodzimy bez makijażu dziewczyny:)
Po pierwsze dlatego, że na demakijaż tracimy sporo czasu, a po drugie i najważniejsze – cera po demakijażu jest mocno podrażniona.
Proszę przyjść z wyregulowanymi brwiami oraz usuniętym wąsikiem.
4) Jesli chodzi o trwałość makijażu – utrwalam makijaż, także bez obaw, możecie się w nim bawić przez całą noc,
bez większych poprawek. Wiadomo jednak , że szczególnie w sezonie letnim, gdy pogoda nas nie oszczędza :)
w trakcie zabawy nasza skóra poci się, to naturalne –
jeśli Twoja cera zacznie się świecić, wystarczy zebrać nadmiar sebum za pomocą bibułek matujących.
Ważne jednak, aby wykonać to delikatnymi ruchami, przykładając rozłożoną bibułkę w miejsce przy skórze.
 W ten sposób odsączysz sebum nie niszcząc makijażu. Nie trzyj skóry.

Na makijaż- nie zabieracie ze sobą kosmetyków – wszystko mam na miejscu, sztuczne rzęsy również (wchodzą w cenę makijażu) :)
Jeśli macie duży dekolt w sukience, na makijaż przychodźcie w rozpinanych koszulach, będę mogła pięknie rozświetlić Wam szyję oraz dekolt :)
UWAGA!
W celu zapewnienia Wam najlepszej jakości wykonywanych przeze mnie usług, na wizytę proszę przychodzić indywidualnie,
bez osób towarzyszących oraz bez dzieci.

Pracuję w niedziele i święta.
___
(jest możliwość dokupienia próbki pomadki na miejscu (10zł)
Oczywiście, jeśli masz jeszcze jakieś wątpliwości,
chętnie służę pomocą!

Kasia Strama-Szot
____________________

RODO

Zgoda na przetwarzanie danych oraz klauzula informacyjna.

Treść zgody na przetwarzanie danych osobowych.


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach oraz w zakresie niezbędnym do  wykonania usługi w Studio Urody Katarzyna Strama pani Katarzyna Strama, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 20016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

Treść klauzuli informacyjnej:
(do zamieszczenia w salonach, gabinetach, na stronie internetowej firmy, na tablicach informacyjnych lub w innej formie zapewniające łatwe zapoznanie się z jej treścią)

Szanowni  Państwo,
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016r. informuję że:

 1. Administratorem Państwa danych osobowych, zbieranych podczas zapisów na wizyty w Studio Urody Katarzyna Strama, odpowiedzialnym za zapewnienie bezpieczeństwa Państwa danych osobowych, jest właścicielka salonu –
  Katarzyna Strama nr tel. 503 111 107
 2. Przetwarzanie Państwa danych osobowych jest niezbędne w celu zrealizowania naszej usługi, a w szczególności: zapisania imienia/nazwiska oraz nr tel. wysyłania wiadomości /SMS z przypomnieniem o dacie i godzinie wizyty. Podstawa prawna zbierania tych danych jest art. 6 ust. 1 pkt. b Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
 3. W trakcie zapisów na usługę w Studio Urody,  prosimy o następujące dane osobowe: imię i nazwisko oraz  numer telefonu. W przypadku braku kontaktu telefonicznego istnieje możliwość zapisania się na wizytę na portalu społecznościowym Facebook – poprzez wiadomość na stronie Studio Urody Katarzyna Strama.
  Informuję, że nie pobieram żadnych innych danych osobowych w celu zapisania wizyty a informacje te podają Państwo dobrowolnie. Również w każdej chwili informacje te możecie zmienić /np. nr tel., inną osobę w swoje miejsce wizyty (po konsultacji ze mną/ itp. Lub prosić o wykreślenie z wizyty/usunięcie danych/
 4. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do skorzystania z usług mojego salonu. W przypadku niepodania danych nie będą mogli Państwo skorzystać z naszych świadczeń.
 5. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, żądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych).
 6. Państwa dane osobowe będą udostępniane innym odbiorcom danych, takim jak serwisy świadczące usługi utrzymania systemu informatycznego i hostingu (internet, telefonia komórkowa itp.)
 7. Państwa dane nie będą podlegały profilowaniu.
 8. Administrator nie będzie przekazywał Państwa danych osobowych osobom
 9. Państwa dane osobowe będą przechowywane w wersji papierowej /kalendarz wizyt na rok bieżący/ oraz w wersji mobilnej/ telefon, internet/ wyłącznie przez okres korzystania z usług mojego salonu oraz nie dłużej niż rok kalendarzowy /wersja papierowa/, licząc od początku do końca roku bieżącego, w którym przestali Państwo korzystać z moich usług. Po upływie tego terminu, dane osobowe w wersji papierowej /kalendarz/ ulegną zniszczeniu.
 10. Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji usługi oraz po jej zakończeniu, w celu realizacji prawnie uzasadnionych interesów Administratora tj.:
  Marketingu własnych usług
  • Dochodzenia ewentualnych roszczeń w związku z realizacją usługi – zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi dotyczącymi terminów przedawnienia roszczeń, art. 117 i nast. Ustawy Kodeks cywilny (Dz. U. 1964, nr 16 poz. 93. Ze zm.)
 11. Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich przypadkowym czy umyślnym zniszczeniem, przypadkową utratą, zmianą, nieuprawnionym ujawnieniem, wykorzystaniem czy dostępem, zgodnie ze wszystkimi obowiązującymi przepisami. Procedura Alarmowa.Administrator zobowiązany jest do ochrony danych osobowych jego klientów. W momencie wycieku takich informacji, wdraża postępowanie alarmowe informując osobę zainteresowaną oraz odpowiedni urząd.

Administrator przechowując dane na nośnikach mobilnych, chroni je zaszyfrowanymi hasłami/kodami dostępu a dane w wersji papierowej zabezpiecza przed wglądem osób trzecich.