Skip to main content
0

Pakiet ślubny VIP z dojazdem

Przed ślubem

Makijaż próbny w studio w Dłużcu (Dłużec 118A, 32-340 Wolbrom) – makijaż próbny jest obowiązkowy, nie przyjmuję zapisów na makijaże ślubne bez wcześniejszego makijażu próbnego. Makijaże próbne wykonuje w wybrane dni w tygodniu. W celu umówienia się na makijaż próbny proszę o kontakt 2-3 miesiące przed ślubem.

W dniu ślubu

MAKIJAŻ PANNY MŁODEJ
MAKIJAŻ 1 OSOBY
MAKIJAŻ 2 OSOBY
MAKIJAŻ 3 OSOBY

Cena pakietu ślubnego obejmuje pięć wyżej nadmienionych makijaży (makijaż próbny oraz 4 makijaże w dniu ślubu). Próbki pomadek oraz produktów rozświetlających do ciała dla klientek. Makijaż ciała – dekolt, ramiona oraz ręce. W dniu ślubu jestem wyłącznie do dyspozycji panny młodej 🙂

KOSZT PAKIETU ŚLUBNEGO: 3900 zł

Każdy makijaż zawiera

pielęgnacja cery
indywidualny dobór makijażu dla klientki
korektę niedoskonałości
wachlarz rzęs
utrwalenie makijażu na całą noc

Ze strony klientki

W miarę możliwości bardzo proszę o zapewnienie stanowiska do makijażu  (duży stół/stolik na kosmetyki) naprzeciwko okna. Światło dziennie to podstawa do wykonania profesjonalnego makijażu. Proszę o przygotowania kosza w pobliżu.

Ważne informacje

Gwarancją rezerwacji terminu jest wpłata bezzwrotnego zadatku. Klientka zobowiązuje się do zapłaty reszty kwoty gotówką w dniu ślubu po zakończonej pracy (wcześniej proszę o informację czy wystawić fakturę czy paragon). W przypadku mniejszej ilości makijaży cena nie ulega zmianie.