fb2

O mnie / kontakt / regulamin

Dyplomowana wizażystka.
Ukończyłam szkolę wizażu w Krakowie, szkolenia u Magdaleny Pieczonki
oraz u wielu wizażystów z Polski.
5 lat doświadczenia w pracy w zawodzie z klientem indywidualnym.
Szkolenia z makijażu profesjonalnego.

Zainteresowanie makijażem idzie w parze z fotografią, z którą też mam dużo wspólnego. Cały czas się uczę i chcę rozwijać się w tym kierunku..dążąc do zadowolenia i uśmiechu moich klientek oraz kursantek.

KONTAKT:
Katarzyna Strama-Szot
Makeup Artist
Dłużec 118A
32-340 Wolbrom
NIP: 6372197491
Regon 364029355
email: katarzyna.strama@onet.pl
tel.  508 491 385
REGULAMIN
Kochane Klientki,
zanim umówicie się na wizytę, zapoznajcie się, proszę z regulaminem:
🌸Proszę zapisywać się poprzez profil firmowy, nie prywatny – na facebooku:
https://www.facebook.com/katarzynastrama.makeup 
Przy zapisie podaj proszę typ makijażu (ślubny lub okazjonalny/dla gościa weselnego) oraz datę.
MAKIJAŻ OKAZJONALNY/ŚLUBNY

💎Toleruję spóźnienie na makijaż do 10 min, w przeciwnym razie niestety odwołuję wizytę.

💎 Makijaż wieczorowy i ślubny zajmuje około 1h – 1,5h.

💎 Najpierw fryzura czy makijaż? Najważniejsze, żeby nie myć włosów po makijażu u fryzjera! Jeśli umyjecie dzień wcześniej, jak najbardziej można iść do fryzjera po makijażu (lub najpierw fryzjer, potem makijaż) 🙂

 

💎Na wizytę przychodzimy bez osób towarzyszących oraz bez dzieci. W studio może przebywać tylko jedna osoba. Niestety osoby towarzyszące zostaną poproszone o poczekanie na zewnątrz.

💎 Pracuję w niedzielę i święta

💎 W celu rezerwacji terminu proszę o wpłacenie bezzwrotnego zadatku w wys. 80zł za makijaż wieczorowy, 180zł za makijaż ślubny (80zł zadatku za makijaż próbny oraz 100zł zadatku za makijaż ślubny)
Proszę o przemyślane zapisy.

💎 W sytuacji kiedy w danym terminie, w którym Klientka umówiła się na makijaż, salony kosmetyczne/studia makijażu będą odgórnie zamknięte w związku z pandemią – wówczas wpłacony zadatek przechodzi na kolejny, inny termin.

💎 Nie wykonuję makijażu ślubnego bez próbnego.

💎 Na makijaż proszę przyjść  bez makijażu.

💎 Przed makijażem polecam wykonać peeling enzymatyczny oraz nawilżyć cerę LEKKIM kremem (jeśli nie jesteś pewna czy krem jest lekki, lepiej nie nakładać, ja zawsze nakładam Klientkom swoją, sprawdzoną pielęgnację)
Jeśli Klientka ma problemy z cerą (rozszerzone naczynka, trądzik, inne zmiany skórne – proszę zadbać o skórę dużo wcześniej – polecam serdecznie zabiegi kosmetyczne w salonie Infinity of Beauty w Szczekocinach (Panie na miejscu dobierają odpowiednią pielęgnację)

💎 Koniecznie – proszę wyregulować brwi oraz usunąć wąsik.

💎 Proszę nie opalać się na kilka dni przed makijażem (słońce, solarium) skóra może być przesuszona, przez co makijaż może być nietrwały oraz może prezentować się niekorzystnie (tym bardziej na twarzy!)

💎 W miarę możliwości proszę przyjść w koszuli rozpinanej/bluzce z dekoltem
(na makijaż próbny proszę przyjść w białej/jasnej bluzce przypominającej dekolt w sukni ślubnej-dekolt też podkreślam)💎Makijaże wykonuję w swoim studio w Dłużcu, nie dojeżdżam.
💎 Obserwuj mnie rownież na Instagramie:
CENNIK:
Makijaż okazjonalny/wieczorowy 300zł

Makijaż ślubny 750zł: (makijaż próbny 300zł + ślubny 450zł)

💋WARSZTATY/SZKOLENIA💋
Prowadzę indywidualne warsztaty/szkolenia/pokazy makijażu dla osób, które chcą kształcić się w zawodzie makijażysty – osoby początkujące jak i zaawansowane. Zawsze proponuję swój program, ale staram się dopasować do potrzeb i umiejętności kursantek.
Po szkoleniu dla makijażystów otrzymujesz dyplom.
Więcej szczegółów nt szkoleń – proszę kontaktować się ze mną przez stronę firmową na Facebooku, wysyłam dokładny program.
CENNIK:
Warsztaty 1dniowe 1400zł
Warsztaty 2dniowe 1600zł
Warsztaty 4dniowe 3400zł
Pokaz makijażu(grupowy) 360-450zł do 10os.
Szkolenia do wykupienia na własność online 330zł
💋Prowadzę również indywidualne lekcje makijażu na własne potrzeby – malowanie siebie.
CENNIK:
Lekcja makijażu dziennego na własne potrzeby (ok3h) 790zł
Lekcja makijażu wieczorowego na własne potrzeby (ok4h) 890zł

Regulamin powstał w celu zapewnienia Wam najlepszej jakości wykonywanych przeze mnie usług oraz aby zapisy przebiegały bezproblemowo.

Kochane, jeśli macie jeszcze jakieś pytania – bardzo proszę piszcie do mnie na profil firmowy, nie prywatny. Dziękuję!

Studio mieści się:
Dłużec 118A
32-340 Wolbrom
tel. 508 491 385
DSC_0065
____________________

RODO

Zgoda na przetwarzanie danych oraz klauzula informacyjna.

Treść zgody na przetwarzanie danych osobowych.


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach oraz w zakresie niezbędnym do  wykonania usługi w Studio Urody Katarzyna Strama pani Katarzyna Strama, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 20016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

Treść klauzuli informacyjnej:
(do zamieszczenia w salonach, gabinetach, na stronie internetowej firmy, na tablicach informacyjnych lub w innej formie zapewniające łatwe zapoznanie się z jej treścią)

Szanowni  Państwo,
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016r. informuję że:

 1. Administratorem Państwa danych osobowych, zbieranych podczas zapisów na wizyty w Studio Urody Katarzyna Strama, odpowiedzialnym za zapewnienie bezpieczeństwa Państwa danych osobowych, jest właścicielka salonu –
  Katarzyna Strama nr tel. 503 111 107
 2. Przetwarzanie Państwa danych osobowych jest niezbędne w celu zrealizowania naszej usługi, a w szczególności: zapisania imienia/nazwiska oraz nr tel. wysyłania wiadomości /SMS z przypomnieniem o dacie i godzinie wizyty. Podstawa prawna zbierania tych danych jest art. 6 ust. 1 pkt. b Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
 3. W trakcie zapisów na usługę w Studio Urody,  prosimy o następujące dane osobowe: imię i nazwisko oraz  numer telefonu. W przypadku braku kontaktu telefonicznego istnieje możliwość zapisania się na wizytę na portalu społecznościowym Facebook – poprzez wiadomość na stronie Studio Urody Katarzyna Strama.
  Informuję, że nie pobieram żadnych innych danych osobowych w celu zapisania wizyty a informacje te podają Państwo dobrowolnie. Również w każdej chwili informacje te możecie zmienić /np. nr tel., inną osobę w swoje miejsce wizyty (po konsultacji ze mną/ itp. Lub prosić o wykreślenie z wizyty/usunięcie danych/
 4. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do skorzystania z usług mojego salonu. W przypadku niepodania danych nie będą mogli Państwo skorzystać z naszych świadczeń.
 5. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, żądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych).
 6. Państwa dane osobowe będą udostępniane innym odbiorcom danych, takim jak serwisy świadczące usługi utrzymania systemu informatycznego i hostingu (internet, telefonia komórkowa itp.)
 7. Państwa dane nie będą podlegały profilowaniu.
 8. Administrator nie będzie przekazywał Państwa danych osobowych osobom
 9. Państwa dane osobowe będą przechowywane w wersji papierowej /kalendarz wizyt na rok bieżący/ oraz w wersji mobilnej/ telefon, internet/ wyłącznie przez okres korzystania z usług mojego salonu oraz nie dłużej niż rok kalendarzowy /wersja papierowa/, licząc od początku do końca roku bieżącego, w którym przestali Państwo korzystać z moich usług. Po upływie tego terminu, dane osobowe w wersji papierowej /kalendarz/ ulegną zniszczeniu.
 10. Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji usługi oraz po jej zakończeniu, w celu realizacji prawnie uzasadnionych interesów Administratora tj.:
  Marketingu własnych usług
  • Dochodzenia ewentualnych roszczeń w związku z realizacją usługi – zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi dotyczącymi terminów przedawnienia roszczeń, art. 117 i nast. Ustawy Kodeks cywilny (Dz. U. 1964, nr 16 poz. 93. Ze zm.)
 11. Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich przypadkowym czy umyślnym zniszczeniem, przypadkową utratą, zmianą, nieuprawnionym ujawnieniem, wykorzystaniem czy dostępem, zgodnie ze wszystkimi obowiązującymi przepisami. Procedura Alarmowa.Administrator zobowiązany jest do ochrony danych osobowych jego klientów. W momencie wycieku takich informacji, wdraża postępowanie alarmowe informując osobę zainteresowaną oraz odpowiedni urząd.

Administrator przechowując dane na nośnikach mobilnych, chroni je zaszyfrowanymi hasłami/kodami dostępu a dane w wersji papierowej zabezpiecza przed wglądem osób trzecich.