Skip to main content
0

Lekcje makijażu na własne potrzeby

Oferta szkoleń z makijażu na własne potrzeby

To lekcje, które są stworzone dla osób, które chcą nauczyć się jak podkreślać swoją urodę na co dzień lub na wyjście. Przed przystąpieniem do warsztatu ustalam z klientką czego dokładnie chciałaby się nauczyć oraz jakie są jej oczekiwania. Proponuję również coś od siebie. Lekcja opiera się głównie na praktyce, cały czas malujemy. Podczas takiej lekcji wykonujemy z kursantką makijaż na jej twarzy. Instruuję kursantkę, dokładnie pokazuję czym, jak i gdzie zaaplikować kosmetyki, kursantka odtwarza kroki na drugiej połowie twarzy.

Polecam:

Na bieżąco tworzyć szczegółowe notatki oraz robić zdjęcia poszczególnych produktów/etapów makijażu, żeby mieć „ściągę” do domku.

Lekcja makijażu dziennego

Koszt szkolenia 1200 zł
Czas szkolenia ok 4-5h

Ta lekcja obejmuje podstawy makijażu, skupiamy się zazwyczaj na twarzy: modelowanie/konturowanie, rozświetlenie, wyrównanie koloru cery i dekoltu, tuszowanie cieni pod oczami, dobranie odpowiednich kosmetyków i ich aplikacji. Makijaż oczka na tym szkoleniu jest minimalny. Staramy się wykonać makijaż, który jest efektowny, podkreśla urodę i oszczędza nam czas rano 🙂 Podkreślamy brwi i usta.

Lekcja makijażu wieczorowego

Koszt szkolenia 1600 zł
Czas szkolenia ok 4-5h

Ta lekcja obejmuje zaawansowany makijaż, który jest bardziej intensywny, dobrany do urody oraz który przetrwa całą noc. Można go wykorzystać na większe wyjścia. Wykonujemy pełny makijaż wieczorowy typu smokey – przydymione oko lub kreskę, w zależności od kształtu oka. Dobieramy odpowiednie kosmetyki, konturujemy twarz 3D. Uczymy się kleić rzęski – wachlarz rzęs w stylu Kim Kardashian. Jest możliwość nauki makijażu oka z zastosowaniem sypkich, błyszczących pigmentów. Sposób na łatwą, a efektowną kreskę! Makijaż brwi I ust – moje must have pomadki. Utrwalenie makijażu, aby przetrwał całą noc.